Przełącz na stronę
Fundacja Drama Way
Newsletter
Zgadzam się przetwarzanie moich danych osobowych

Szkoła Trenerów Dramy Rekrutacja 2016 Szkoła Trenerów Dramy

Odkryj dramę i rozwijaj kompetencje trenerskie   

Szkoła Trenerów Dramy daje możliwość doskonalenia siebie, swoich umiejętności pracy z grupą i poznania różnorodnych metod trenerskich ze szczególnym uwzględnieniem metody dramy .
Program Szkoły jest autorskim modelem kształcenia trenerów, stworzonym przez Zespół Drama Way. Model ten oparty jest z jednej strony o wzorce brytyjskie w zakresie uczenia metody, z drugiej zaś o ugruntowaną w Polsce wiedzę i doświadczenie w obszarze szkolenia trenerów w pracy z grupą.

Dzięki uczestnictwu w naszej Szkole:

  • będziesz uczestniczyć w Grupie Rozwoju Osobistego - przejdziesz własny proces rozwoju, który umożliwi pełniejsze przygotowanie do pracy z grupą i głębsze rozumienie działania metody dramy
  • poznasz różne techniki i narzędzia dramowe 
  • nauczysz się wykorzystywać dramę w różnych kontekstach (m.in. w szkoleniach, pracy z młodzieżą, projektach teatralnych, zajęciach rozwojowych)

Szkoła obejmuje 3 moduły: Rozwojowy, Metodyczny i Treningowy

rozpoczęcie VI edycji STD: 10.11.2017 - więcej informacji na temat terminów i rekrutacji w zakładce Harmonogram , Rekrutacja

Wszystkich chętnych zapraszamy na dzień owarty w Szkole Trenerów Dramy . Wydarzenie odbędzie się w naszej warszawskiej siedzibie przy ulicy Chocimskiej 12/4 od godziny 18.30 w dniu 28 września. Uczestnicy będą mieli możliwość poznania Trenerów Szkoły, rozmowy z Absolwentami oraz wzięcia udziału w wykładzie oraz warsztacie dramowym. Wydarzenie bezpłatne. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia, który znajduje się tutaj .

Wydarzenie na Facebookuhttps://www.facebook.com/events/1141662805934341/

 

Adresaci:
Szkoła kierowana jest do:

  • osób pracujących z grupami, trenerów
  • animatorów, instruktorów teatralnych
  • osoby niewymienione powyżej, ale zainteresowane dramą

 

© Copyright Drama Way 2010       Projekt i wykonanie: Czarska & Werona