Przełącz na stronę
Fundacja Drama Way
Newsletter
Zgadzam się przetwarzanie moich danych osobowych

Ewelina Rechimbach

Ewelina Rechimbach Dramaway

Wykształcenie: 
Ukończyła pedagogikę resocjalizacyjną w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej (obecnie APS), podyplomowe szkolenie w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów", uzyskując certyfikat psychoterapeuty grupowego (analityka grupowego) oraz Szkołę Trenerów Fundacji Bene Vobis. W 2002 roku uzyskała rekomendacje trenerskie I - go stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Uczestniczyła w licznych stażach, szkoleniach i superwizjach m.in. w : Laboratorium Psychoedukacji, Instytucie Psychologi Zdrowia, Grupie Synapsis, Poradni MOP, Grupie TROP, Polskim Stowarzyszeniu Psychoterapii Tańcem i Ruchem, Ośrodku IBA, Centrum Psychoterapii.

Doświadczenie zawodowe:
Od 13 - stu lat prowadzi szkolenia, warsztaty i wykłady. Specjalizuje się w tematyce: budowania kontaktu z klientem, pracą z grupą (zespołem), komunikacją interpersonalną oraz radzenia sobie ze stresem i profilaktyki wypalenia zawodowego.
Współprowadziła szkolenia dla trenerów w: Szkole Trenerów Biznesu FRDL, Szkole Trenerów Profilaktyki Fundacji Kierunek Rozwój oraz dla przyszłych terapeutów z podstaw pomocy psychologicznej w ramach: Stażu Terapeutycznego - uzależnienia, współuzależnienia, DDA.
Od 2001 roku prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową o orientacji psychodynamicznej. Obecnie w praktyce prywatnej.

Droga rozwoju:
Rozpoczyna współpracę, jako wykładowca, z Polskim Instytutem Psychoterapii Tańcem i Ruchem w ramach 4-letniego podyplomowego szkolenia DMT, w obszarze teorii procesu grupowego oraz z Polskim Towarzystwem Psychoterapeutycznym w ramach Studium Psychoterapii w zakresie psychoterapii psychodynamicznej.o dramie:

O dramie:
Drama to dobre narzędzie w pracy z ludźmi - pomaga otworzyć się na siebie i innych, uruchamia twórcze moce i daje poczucie radości z bycia w grupie.

 

© Copyright Drama Way 2010       Projekt i wykonanie: Czarska & Werona