Przełącz na stronę
Fundacja Drama Way
Newsletter
Zgadzam się przetwarzanie moich danych osobowych

Aktualności Drama Way

Szkoła Trenerów Dramy Rekrutacja 2016


  Bieżące informacje na temat wydarzeń w Drama Way znajdziesz na naszym profilu FB 
 • DZIEŃ OTWARTY W SZKOLE TRENERÓW DRAMY Już 28 września zapraszamy wszystkich chętnych na dzień otwarty w Szkole Trenerów Dramy Drama Way. Uczestnicy będą mieli możliwość poznania Trenerów Szkoły, rozmowy z Absolwentami oraz wzięcia udziału w wykładzie i warsztacie dramowym. Dokładne informacje i fomularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj.
 • -------------------------------------------------------------
 • ZAPISY W TOKU!  Zapraszamy na WARSZTAT MISTRZOWSKI Rainbow of Desire! Warsztaty odbędą się w dniach 25-27.10.2017 roku i poprowadzi je wieloletni współpracownik Augusto Boala, Adrian Jackson. Więcej informacji na naszym Facebooku i stronie internetowej.
 • --------------------------------------------------------------
 • REKRUTACJA W TOKU ! Rozpoczeliśmy rekrutację do VI edycji Szkoły Trenerów Dramy. Start szkoły już w listopadzie 2017. Zapoznaj się z zasadami rekrutacji,  programem oraz opiniami naszych Absolwentów.
 • --------------------------------------------------------------              
 • CERTYFIKACJA . Przypominamy Absolwentom Szkoły Trenerów Dramy o możliwości certyfikacji. Zachęcamy także do przystąpienia do certyfikacji wszystkie inne osoby zawodowo zajmujące się wykorzystaniem dramy w pracy z grupą. Certyfikacja to możliwość potwierdzenia kompetecji na trzech poziomach (praktyka, dramy, trenera warsztatu dramowego oraz superwizora metody dramy) oraz okazja do współtworzenia z nami środowiska dramowego.
 • ---------------------------------------------------------------

augusto boal gry dla aktorów i nieaktorówFUNDACJA DRAMA WAY JEST WSPÓŁWYDAWCĄ KSIĄŻKI " GRY DLA AKTORÓW I NIE AKTORÓW " AUGUSTO BOALA.

 • To klasyczne i najbardziej znane dzieło twórcy Teatru Uciśnionych jest już w sprzedaży. Kupując książkę w Drama Way wspierasz działania Fundacji. Cały zysk z książki przeznaczony jest na realizację celów statutowych. ZAMÓW KSIĄŻKĘ .

   

Najbliższe szkolenia

TYTUŁ WARSZTATU TERMIN PROWADZĄCY
Szkoła Trenerów Dramy - REKRUTACJA W TOKU listopad 2017 - luty 2019 
  Zespół Drama Way
Rainbow of desire: wprowadzenie do Teatru i Terapii Augusto Boala - ZAPISY W TOKU jesień 2017

   Adrian Jackson

© Copyright Drama Way 2010       Projekt i wykonanie: Czarska & Werona